1..

2..

3..

4..

5.

 
Dakujem všetkým 654 občanom, ktorí sa podpísali pod petíciu.  Tu

 

Ľudia, je podľa Vás dobré, keď starosta je z najsilnejšej strany? Nemyslíte, že potom sa ľahko robia „techtle-mechtle“. Stranícky starosta, to nie je po „kostolnom“ poriadku. Poviem Vám, že aspoň vo Švajčiarsku si občania volia za starostu radového a nezávislého spoluobčana aby ten dohliadal na spravodlivú rovnováhu medzi potrebami verejného záujmu a ochranou práv jednotlivcov. Až 82% švajčiarských starostov pochádza z nezávislých radových občanov. Potom sa starosta prirodzene snaží, aby poslanci miestneho zastupiteľstva komunikovali s občanmi a vykonávali vôľu občanov - miestnym referendom! Nemyslíte si, že by to takto malo byť aj u nás v Karlovej Vsi?

                     Prídite voliť a urobte ZMENU!

Ján Molnár, nezávislý kandidát na starostu

 

 

Web4U.cz - webhosting a serverhosting

 

Volám sa Ján Molnár a narodil som sa 11.júna 1948 v Bratislave, odvtedy mám trvalý pobyt v Karlovej Vsi na Devínskej ceste 16. Prežil som tu pekné chvíľe v detstve, dospelosti, ale aj ťažké chvíľe po tzv. „Nežnej revolúcie“.  Ako radový občan sa cítim byť podvedený, nakoľko nám sľubovali lepší život ale môj sa nezlepšil, ba naopak ako rodina si myslíme, že demokracia môže vyzerať aj inak než táto zastupiteľská.

Z dôvodov prenasledovania „za moju nezávislosť“ som prežil vyše 4 roky v azylovom konaní vo Švajčiarsku a priniesol som „nové“ poznatky ako sa má robiť politika na miestnej úrovni.

 

Priama demokracia

         Mojou prioritou je navrátiť všetku moc „ľudu“ Vám občanom na „vzor“ švajčiarskej priamej demokracie a lepšie využívať právo starostu na vypisovanie miestnych referend, aby ste Vy občania mohli sami rozhodovať o tom ako má vyzerať životné prostredie v miesto svojho bydliska, aký rozsah by mala mať miestna kultúra, starostlivosť o deti a mládež, sociálne istoty a zabezpečenie lepšieho života pre dôchodcov, vymožiteľnosť práva, dobré medziľudské vzťahy a hlavne udržať „spravodlivú rovnováhu medzi potrebami všeobecného záujmu spoločnosti a potrebami ochranou ľudských práv jednotlivca“.  To sú moje vízie, ktoré som priniesol zo Švajčiarska.

Pomôžte „zastaviť“ rozhodovanie o nás bez nás!

Leták 1:

 

Moja manželka je garanciou pre „zdravý“ rozvoj životného prostredia v Karlovej Vsi.

 

Leták 2:

Projekt Zelená Bratislava: Tu

 

Prečo som sa rozhodol?  www.koloseo.info/avantgarda

 

 

 

Počas moje neprítomnosti a nevedomosti mi „darebáci“ ukradli rodičovský dom a štát mi nijak nepomohol a ja som sa spolu s mojou rodinou stal bezdomovcom, preto chcem zabrániť ďalšej nespravodlivosti. Z pozícii radového občana sa spravodlivosti dovolať nedá, preto som sa rozhodol kandidovať za starostu, aby som pozametal a urobil nápravu, aby nikto nemusel už prežiť tak ťažký žiovot jako ja s mojou drahou rodinou.

 

(vytlač letáčik)

 

Zatiaľ len toľko, postupne budem uvádzať  odkazy na internetové stránky z ktorých sa dozviete oveľa viac o mojom boji proti oligarchie a dúfam,že Vás pressvedčím, že sa oplatí bojovať za lepšiu budúcnosť. Kto bojuje za svoje práva, bopjuje aj za práva ostatných a naopak.

 

Výzva po navrátení z azylu je na http://koloseo.info/vyzva   

 

 

Uý tretí rok sa snažím zapojiť občanov do priamej demokracie v rámci Výzvy Rady Európy 1544 „Výchova k demokratickému občianstvu“ prostredníctvom riadne zaregistrovaného občianského sdruženia „Občianske stredisko pre rozvoj demokracie a ľudských práv“ a každý nepárny štvrtok sa stretávame v knižnici Informačnej kancelárie Rady Európy na Klarsikej 5 v Bratislave kde od 17-tej hidine pozývame rôznych hostí na verejné zasadnutie výboru OZ a priamej nahrávke na video, ktoré si môžete pozrieť na http://www.koloseo.info/

 

Môj archív:

 

Jako nezávislý občan som sa úprimne zúčastnil tzv. „Nežnej revolúcie“ tým, že som so študentami natáčal na video udalosti po 17. novembri 89 a zrejme tým, za čo som sa dostal do tajného zoznamu „Persona Non Grata“ – nepohodlní ľudia. http://www.okds.info/17november

 

Uverejňujem môj prvý príbeh – Žaloba proti SR z roku 2010  http://www.koloseo.info/zaloba

 

Zo Švajčiarska som podal rozsiahly podnet na prešetrenie môjho prenasledovania  http://www.okds.info/podnet

Môj príbeh som uverejnil v tomto článku http://www.okds.info/avantgarda

 

Sledujte vývoj tejto stránky a príbeh občana, ktorý sa stal obeťou zločinu „vlastizrady“ po 89-tom roku!!!!

Až nastane ten správny čas otvorím diskusné fórum, zatiaľ môžete diskutovať tu: http://www.koloseo.info/diskusia

 

Moju nespokojnosť so smerovaním Slovenska som vyjadril v dvoch knihách, ktoré vyšli len na internete v roku 2001:

·         Chrá demokracia – Vízia mravného štátu  www.koloseo.info/chora_demokracia

·         Sám proti všetkým farizeom  www.koloseo.info/sam